Emiter Energii Pierwiastków

Pomysłodawcy: Maria Bożena i Wiesław Kornalewiczowie

Zgłoszenie patentowe, symbol: P-352955

Modyfikacje ułatwiające eksploatację: Wojciech Kubicha

Wytwórca: Wojciech Kubicha


Fundamentem zdrowia, sprawności umysłowej i witalności są energie wszystkich pierwiastków z tablicy Mendelejewa pozostające z sobą w zmiennych, ale ściśle określonych i zindywidualizowanych proporcjach ilościowych. Proporcje te zmieniają się w sposób nieuchwytny dla nas; najogólniej w zależności od wieku, charakteru pracy, środowiska przebywania, przeżywanych stresów itp.
Emiter likwiduje niedobory pierwiastków, doprowadza do idealnej proporcji wszystkich pierwiastków stosownie do wieku, środowiska przebywania, charakteru pracy i wielu innych nieuchwytnych dla nas uwarunkowań.
Prawidłowa proporcja energetyczna pierwiastków jest podstawą zdrowia, sprawności umysłowej, witalności, odporności na stresy i obciążenia wynikające ze skażenia środowiska. Organizm naświetlany energią pierwiastków, w znacznie większym stopniu jest w stanie samoistnie obronić się przed szkodliwymi wirusami, bakteriami, grzybami.

Pierwsze efekty mogą wystąpić już po 4 miesiącach systematycznego korzystania z emitera. Jednak u większości osób korzystne zmiany notuje się po 6 miesiącach. Z biegiem czasu następuje stopniowa poprawa stanu organizmu. Ma miejsce powolna regeneracja całego organizmu; najczęściej zaczyna się od zmniejszenia uciążliwości różnych alergii, zakłóceń hormonalnych, by w końcu zatrzymać przedwczesne starzenie. Korzystanie z emitera wpływa na łagodniejsze przebycie wszelkich chorób, bądź nie dopuszcza do ich rozwoju.


Opis techniczny:emiter

Urządzenie waży 4 kg, ma wymiary: szerokość – 53 cm, wysokość – 86 cm, w stanie gotowości do pracy (rozłożony) podstawa liczy 30 cm. Najważniejszą częścią emitera jest odpowiednio ułożony w ramie drewnianej papier. W tylnej części zamontowano składaną podporę stabilizującą urządzenie w trakcie pracy pod właściwym kątem. Do emitera dołączony jest pokrowiec z płótna żeglarskiego usztywnionego płytami umożliwiający bezpieczne przewożenie urządzenia.

 

Sposób użytkowania:

Zasilanie w energie wszystkich pierwiastków następuje w trakcie chodzenia ze wschodu na zachód w przestrzeni działania emitera. Zaczynamy marsz 20 cm od dolnej krawędzi ramy emitera, idąc cały czas w przestrzeni działania emitera, kierujemy się na zachód, maksymalnie do odległości 815 cm od dolnej krawędzi ramy. Emiter pobiera energię kosmiczną i rozkłada ją na energie wszystkich pierwiastków od najcięższego w odległości 20 cm, do najlżejszego w odległości 815 cm od dolnej krawędzi ramy emitera. Urządzenie musi być ustawione na linii północ – południe z możliwą tolerancją do 20 stopni. Emisja energii pierwiastków następuje zawsze prostopadle do emitera ale w płaszczyźnie poziomej. Konieczne jest nachylenie urządzenia pod kątem 15 – 20 stopni w stronę wschodu ( takie ustawienie zapewnia stabilizator). Łącznie z gotowym do pracy emiterem wymagana jest wolna przestrzeń na linii wschód – zachód o długości co najmniej 610 cm, lepiej większa; optymalnie 875 cm.


Cena Emitera: 1.000,-zł., koszt wysyłki na obszarze Polski: około 30,-zł.

Informacja ARS-LAB – Wojciech Kubicha: arslab@wp.pl,  tel. 77 4543269, 506516090

Produkt wysyłamy za zaliczeniem pocztowym po otrzymaniu zamówienia, czas oczekiwania około 1 miesiąc. IMG_6308  IMG_6304 IMG_6310 IMG_6303